Продукція ФОП КУН

Берегівська Трапеція

Берегівська Трапеція ідеально влаштована для мощення радіальних елементів, адже забезпечує максимально плавні заокруглення і не потребує розрізання плитки. Концентричні кільця, хвилі чи віяла завжди стають домінантою території, звертаючи на себе основну увагу, задають тон дизайнерським рішенням. Часто Трапецію компонують зі Старим містом, використовуючи перший вид плитки як прикрасу «полотна» бруківки. За допомогою Трапеції Ви без зусиль додасте окраси прибудинковій території чи міській площі.

Приклади робіт

Гармонія

Гармонія – це незвична форма бетонних елементів, що входять у даний набір, відкриває нескінченний простір для фантазії при проектуванні ландшафтного дизайну. Гармонія ідеально влаштована для мощення радіальних елементів, адже забезпечує максимально плавні заокруглення і не потребує розрізання плитки. Концентричні кільця, хвилі чи віяла завжди стають домінантою території, звертаючи на себе основну увагу, задають тон дизайнерським рішенням.  

Приклади робіт

Ностальгія

“Берегівська Носталгія” – представник класичних бруківок Старого міста, тільки вона складається з 4-х різних форм, різнобарвні округлі камені запрошують відкрити їх таємниці, стати частиною вкарбованої у них історії.
ПАКУВАННЯ
Кількість в одній палеті: 6 cм. – 10,50 м²

Приклади робіт

Старе місто

Старе місто є найбільш популярною. Популярність обумовлена ​​цікавою концепцією і зручністю. На виході виходить покриття, що імітує старовинну кладку. Можна комбінувати різні кольори, щоб домогтися яскравого візуального ефекту. 

Приклади робіт

Цеголка

Цеголка – універсальна форма, придатна для створення безлічі оригінальних візерунків. На перший погляд, звичний та простий прямокутник часто стає відправною точкою польоту фантазії дизайнера. 
ПАКУВАННЯ
Кількість в одній палеті:
6 cм. – 11,00 м²

Приклади робіт

Гантель

Гантель — це бруківка промислового застосування, де визначальними є експлуатаційні характеристики виробу. Її специфічна форма забезпечує ідеальне зчеплення бетонних елементів і, як наслідок, надійну, стійку та довговічну поверхню.
ПАКУВАННЯ
Кількість в одній палеті:
6 cм. – 10,00 м²
8 cм. – 10,00 м²

Приклади робіт

Полісад

Полісади служать для декоративного огородження замощених площ, клумб, газонів. Полісади циліндричною конфігурацією, завдяки якій найкраще підходить для влаштування елементів ландшафтного дизайну округлої форми — квіткових клумб, альпійских гірок. При установці (вкопуванні) палісадів на різну глибину можна досягти цікавого ефекту плавних хвилястих або різких зигзагоподібних переходів між різними зонами.

Приклади робіт

Комбі

В комплект бруківки Комбі входять два елементи прямокутний та квадратний, розмірів30х20 та 20х20, додатково домна просити і третий розмір 20х10. Простота форм робить процес планування візерунків легким та захоплюючим. Завдяки простій конфігурації бруківки проектування  схеми та безпосередньо укладання відбувається без жодних труднощів.
ПАКУВАННЯ
Кількість в одній палеті:
6 cм. – 12,00 м²

Приклади робіт

Классік

Ця бруківка може бути абсолютно самодостатньою — обравши стильну діагональну укладку з визначеним напрямком, Ви обійдетеся без додаткових фігурних елементів. Разом з тим, Классік чудово комбінується з іншими видами. Особливо природним і функціональним є поєднання з квадратами різних розмірів. Ви можете створювати як багатобарвні, так і строгі однотонні композиції. Найчастіше Классік використовують для оформлення великих площ, велосипедних та пішохідних доріжок.

Приклади робіт

Газонна решітка - МЕБА

Меба незамінна при створенні екологічних замощень, які вирішують одразу дві важливі проблеми сучасних міст: організації стоянок для автомобілів та озеленення території. Великий розмір комірок решітки сприяє розвитку кореневої системи рослин, що забезпечує густе трав’яне покритття. На такій поверхні не накопичується вода, а ребра комірок решітки запобігають ковзанню і стабілізують покриття. Також решітку Еко використовують для укріплення схилів та запобігання ерозії ґрунтів.
ПАКУВАННЯ
Кількість в одній палеті: 22 шт.

Приклади робіт

Поребрик - бордюр

Поребрики запобігають розходженню замощених бруківкою поверхонь. Вони надійно утримують межі ділянки та надають облаштованій території охайного і завершеного вигляду.

Бордюр служить для встановлення та надійної фіксації меж ділянки, на якій буде влаштоване покриття із бруківки.
Бордюр, на відміну від поребрика, має значно більшу товщину — 15 см, тобто витримує більші навантаження. Тому зазвичай використовується при будівництві доріг, тротуарів, площ промислового призначення.

Приклади робіт

Блок стіновий

Характеристики:
Розміри – 400х200х188 мм
Кількість в піддоні – 60 шт
Вага – 20 кг/шт
Будівельні стінові блоки виробляються методом об’ємного напівсухого вібропресування. Широко застосовуються в малоповерховому будівництві.